Остаточний посібник із того, що таке бонуси?

Остаточний посібник із того, що таке бонуси?

Упереджений погляд на те, що таке бонуси?

Комісія Як і заохочення, компенсація вважається «негарантованою компенсацією», але за законом вони зазвичай визначаються окремо, а також діють дещо по-іншому. Комісія може бути встановленим відсотком, наприклад, роботодавець отримує кількість, еквівалентну 15-20% від зарплати свого найму за перший рік, або може бути визначена за допомогою формули, концепція полягає в тому, що кожен з точно однаковою ступенем має ту саму формулу.

Ідея полягає в тому, що якщо ви досягнете 100% своєї квоти, ви отримаєте 100% своєї комісії. Чи є винагороди гарантованим балом?

І немає фактичного федерального регламенту, який би вказував, що ви маєте право на пільгу. Якщо робота за власним бажанням, це означає, що фірма може звільнити вас без причини або врегулювання. «Отже, якщо у вас немає фактично складеної угоди, немає гарантії, що ви щось отримаєте. Поки [винагорода] дискреційна, вони можуть робити все, що забажають», — стверджує адвокат з питань зайнятості Браян Хеллер, партнер Schwartz. Перрі & Хеллер, ТОО.

Наприклад, законодавство штату Нью-Йорк про працю стверджує, що будь-який вид «заробленої» комісійної винагороди «юридично вважається заробітною платою та також має бути виплачений торговому представнику», навіть якщо цю особу звільняють, звільняють або залишають завдання. Але дозвіл компаніям визначати, що означає «зароблене», надає велику свободу. «Існує багато винагород, які стверджують, що ви повинні приносити користь бізнесу, коли надається бонусна пропозиція, щоб її отримати», — каже Хеллер..

Які бонуси? Пояснення основ

Крім того, ніщо не заважає фірмам, які пропонують стимули, нерівномірно розподіляти їх між працівниками. «Перевага не є проти закону, якщо тільки воно не ґрунтується на якійсь дискримінації», — додає Хеллер. 5. Чи можна виторгувати переваги? Якщо ви справді думаєте, що гідні набагато більшого, це заслуговує певним чином обговорити.

Челсі Вільямс, тренер із професій Muse і творець, а також головний виконавчий директор University Code, пропонує розробити винагороду «до того, як буде спільний офіційний контракт». наприклад, до того, як ви фактично дали згоду або підписали що-небудь, і що вам потрібно «вступити в дискусію з чіткою метою, звичайно, ця мета має бути більше, ніж те, що ви справді бажаєте отримати». Тереза Мерріл, планувальник заробітної плати, а також тренер із інтерв’ю на The Muse, працювала з клієнтом, який закінчив би з перервою між роботою на основі вказаної дати початку..

http://allax.ru/2021/12/22/firstregion.html

Якщо ви не можете перемістити їх у зв’язку з цим, скористайтеся остаточним стимулом. Компанії, безумовно, радше платять це, ніж підвищують зарплату», – каже вона.

Більшість претендентів на завдання настільки збуджуються, коли бонус за підписання продовжується, вони нехтують цим.» Вона описує численні випадки, коли ви маєте головну руку, і тому це заслуговує на обговорення пропозиції про підписання бонусу: коли у вас є багато компаній, які цікавляться ви маєте офіційні пропозиції чи перейшли до 2-го чи 3-го раунду зустрічей.

Які бонуси? Пояснення основ

Коли рекрутер або керівник найму – це той, хто переслідував вас першим Коли ви залишаєте визнану компанію, щоб зареєструватися в стартапі, Коли ви переїжджаєте в інше місто, Коли ви схвалюєте заробітну плату, яка набагато нижча за вашу зробити попереднє. Важливо провести дослідження, а також мати докази.

Ви можете попросити конкретну цифру, але якщо ви не є високопоставленим і маєте відчутні докази своїх досягнень або вони явно не приносять багато готівки як бізнес, ви, швидше за все, не змусити їх зрушити з місця. Крім того, ви також повинні розуміти ринкові тенденції, а також те, що роблять інші у вашій позиції, щоб повністю підтримати ваші претензії (ці калькулятори доходу можуть допомогти зібрати реальність).

Мерріл пропонує використовувати такі вирази, як «Я дозволю лист про угоду сьогодні, якщо ви можете включити бонусну пропозицію на підписання X» або «Я розглядаю еквівалентну роль, де зарплата на X% краща. Як саме ви можете закрити ця порожнеча?” Знову ж таки, немає гарантії, що він спрацює, але якщо ви входите як добре поінформований, а також безстрашний, ви, швидше за все, отримаєте те, що хочете.

error: Content is protected !!